Nazywam się Piotr Zarzycki. Urodziłem się 01.04.1996 roku. Od dzieciństwa zmagam się z padaczką skrytopochodną, której pochodzenia do dziś nie zdołano zdiagnozować.

Od 8 lat leczę się na cukrzycę typu II. Ortopeda wykrył, że mam krótszą lewą nogę o 2,5 cm i muszę nosić ortopedyczny but. Schorzenia te wymagają ciągłej rehabilitacji, farmakologicznego leczenia i stałej specjalistycznej opieki lekarskiej. Pomimo tego, jestem pozytywnie nastawionym do życia chłopcem. Jestem uczniem zawodowej szkoły specjalnej, bo epilepsja w wieku wczesnodziecięcym uszkodziła mi pamięć (pośrednią) i nie mogę się uczyć tak jak moi rówieśnicy. Państwa wsparcie zapewniłoby mi efektywniejsze leczenie, rehabilitację oraz uczestnictwo w terapii zajęciowej.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% z podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZARZYCKI, 3251 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1093

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!