Mam na imię Piotr, jestem 29-letnim mężczyzną, dla którego los okazał się niełaskawy. We wczesnym dzieciństwie zachorowałem na świnkę, po której utraciłem słuch w obu uszach.

Wskutek tego nie miałem takich możliwości rozwoju jak rówieśnicy. Pomimo trudności staram się cieszyć życiem, mam przyjaciół, którzy rozumieją moją sytuację. Dzięki aparatom słuchowym mogę w miarę normalnie funkcjonować. Wymagają one jednak napraw i wymiany co kilka lat, a koszt obu dousznych aparatów słuchowych to obecnie 6000 zł i są tylko częściowo refundowane przez państwo. To dla mnie duży wydatek. Pracuję fizycznie w sklepie meblowym i zarabiam niewiele. Będę więc wdzięczny za każdą okazaną pomoc finansową i serdecznie za nią z góry dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻABIŃSKI, 9782 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 414

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!