Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piotr Sobecki

Cześć, mam na imię Piotruś. I choć wyglądam na dużo młodszego to mam już 6 lat. Jestem wesołym rozbrykanym mądrym i powiem nieskromnie, bardzo dzielnym chłopcem! :)...

Cześć, mam na imię Piotruś. I choć wyglądam na dużo młodszego to mam już 6 lat. Jestem wesołym rozbrykanym mądrym i powiem nieskromnie, bardzo dzielnym chłopcem! :) W swoim życiu wiele razy poznałem co to znaczy Ból i Strach, ale nigdy się nie poddałem... W ostatnim czasie odzyskałem siły i odporność, nabrałem ciała a nawet trochę urosłem. Duża w tym zasługa moich dwóch magicznych rurek "PEG'usia i Broviacc'a". Wiem, wydają się straszne, i choć marzę by ich już nie mieć to bardzo mi pomagają więc nawet zacząłem nazywać je swoimi przyjaciółmi. Dzięki nim nareszcie są odżywione moje komórki, odbudowują się mięśnie, znowu chodzę i mam energię by zaspokajać swoją ciekawość świata. Do tego poprawiły się moje wyniki, lekarze mniej nękają mnie dziwnymi nieprzyjemnymi badaniami, mniej choruję więc rzadziej zajmuję łóżko w szpitalu. I co najważniejsze znowu mam siły by żyć :) To wszystko jest możliwe dzięki opiece dobrych specjalistów, profesjonalnemu leczeniu, ciągłej rehabilitacji i nieustającej czujności!!! Dzięki nim w moje życie powróciła normalność, moja normalność ;), poczucie bezpieczeństwa i Uśmiech!!! Szczęście jest jednak bardzo kruche i trzeba o nie dbać, a do tego nierzadko potrzebne są pieniążki. Każdy z Was kto chciałby wesprzeć mnie i moją rodzinkę w codziennej walce o zachowanie mojego zdrowia w jak najlepszej możliwej kondycji może to zrobić przekazując 1%. Szczerze dziękuje za pamięć o mnie!!

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobecki, 8399 pomagacie mi Państwo w walce o zdrowie oraz zapewnienie jak najlepszych warunków codziennego funkcjonowania.

Szczerze dziękuje za pamięć o mnie!!

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 764
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>