Piotr w 2008 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Miał trepanację czaszki oraz zmiażdżone biodra, był 4 miesiące w śpiączce. Od samego początku walczy o życie...

Piotr w 2008 r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Miał trepanację czaszki oraz zmiażdżone biodra, był 4 miesiące w śpiączce. Od samego początku walczy o życie.Zaraz po wybudzeniu odłączono mu respirator. Po kilku latach oddychał- oddycha sam i jest karmiony łyżeczką, to wszystko co odzyskał do tej pory.Piotr potrzebuje ciągłej rehabilitacji, dlatego też prosimy o każde, nawet najmniejsze, wsparcie finansowe.  

WSPOMÓŻ PIOTRA W WALCE O ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Płaneta, 4599 pomagacie Państwo Piotrowi w codziennej walce o odzyskanie sprawności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 591

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!