Piotr Orlak
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Piotr Orlak, w 2006 roku przeszedłem wylew, miałem wtedy 33 lata.
Dzięki żmudnej i długotrwałej rehabilitacji, mój stan się poprawia. Jeszcze wiele brakuje do powrotu do pełnej sprawności. Walczę, zdaję sobie sprawę, że ogrom pracy jeszcze przede mną, ale patrzę
w przyszłość z optymizmem „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy” (Marek Grechuta).
Będę się bardzo cieszył, jeśli nie będę z tym sam.
PROSZĘ O POMOC W WALCE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ
Przekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Orlak, 1567 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.
Dziękuję za pomoc.
