Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piotr Nowak

1 % Twojego podatku pomoże naszemu synowi w walce z nieuleczalną chorobą. Piotrek choruje na alkaptonurię, to genetyczna, nieuleczana choroba metaboliczna, w wyniku której dochodzi do gromadzenia się  w organizmie kwasu homogentyzynowego...

1 % Twojego podatku pomoże naszemu synowi w walce z nieuleczalną chorobą.Piotrek choruje na alkaptonurię, to genetyczna, nieuleczana choroba metaboliczna, w wyniku której dochodzi do gromadzenia się  w organizmie kwasu homogentyzynowego. Gdy jego stężenie wzrasta dochodzi do przebarwień oraz osłabienia kości i chrząstek przez co stają się kruche, dochodzi do stanów zapalnych i deformacji.  Kwas odkłada się również w skórze, powięziach, ścianach naczyń, płucach, twardówce oka, zastawkach serca, oponie twardej oraz błonie bębenkowej. Jednym słowem sieje spustoszenie w organizmie a towarzyszący jej ból jest nierozłącznym elementem.Dodatkowo Piotrek zmaga się z  problemami neurologicznymi, (zaburzona koordynacja ruchowa, zaburzenie motoryki dużej i małej, drżenia rąk, nadwrażliwość dotykowa, problemy z pamięcią). Jest pod stałą opieką Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, poradni ortopedycznej, neurologicznej, psychologicznej, psychiatrycznej oraz kardiologicznej. Dziękujemy.

POMÓŻ PIOTRKOWI, PRZEKAZUJĄC 1 % SWOJEGO PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nowak, 8722 pomagacie Państwo  Piotrkowi w walce o sprawność oraz w funkcjonowaniu na co dzień.

Dziękujemy.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 605
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>