Nazywam się Piotrek Miazio. Mam 25 lat. W maju 2015 roku miałem wypadek komunikacyjny w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa z dużym uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Obecnie poruszam się na wózku...

Nazywam się Piotrek Miazio. Mam 25 lat. W maju 2015 roku miałem wypadek komunikacyjny w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa z dużym uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Obecnie poruszam się na wózku. Odnalazłem się w nowej sytuacji, co jednak nie było proste, jednakże chciałbym powrócić do mojej dawnej sprawności, na co mam bardzo realne szanse. Leczenie jest dość kosztowne i dlatego proszę o Waszą pomoc.  

TWOJA POMOC TO DLA MNIE SZANSA POWROTU DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Miazio, 5996 pomagasz mi opłacić koszty leczenia i rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 537

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!