Cześć, jestem Piotruś. Mam 3 latka. Urodziłem się z wadami genetycznymi. Nastąpiło u mnie niedotlenienie mózgu, wylew śródczaszkowy i problemy neurologiczne. Specjaliści rozpoznali wentrikulomegalię, zaniki OUN i skompensowane wodogłowie. Mam rozszczep podniebienia i brak kości czołowej.

Kolejną wadą wrodzoną jest stopa szpotawa. Niestety nastąpił nawrót deformacji. Moja stopa od nowa wymaga operacji, rehabilitacji i sprzętu ortopedycznego. Wszystkie poradnie specjalistyczne znajdują się poza moim miejscem zamieszkania. Moi rodzice i Ja potrzebujemy Twojej pomocy. Proszę o fundusze na leczenie, konsultacje, zakup bucików ortopedycznych i koszty podróży. Kto ratuje jedno życie ratuje cały świat. I Ty możesz uratować moje życie.

KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE - RATUJE CAŁY ŚWIAT

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem LUTTERA, 10379 pomagasz mi w codziennych zmaganiach. Dziękuję za wsparcie!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5997

Ulotkę wygenerowano: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!