Cześć! Nazywam się Piotruś i już od 6 lat dzielnie idę przez życie pokonując problemy, które są wynikiem wady genetycznej z którą się urodziłem- Zespołu Downa.

Jestem wesołym, towarzyskim i ciekawym świata chłopcem, który chciałby robić wszystko to, co moi rówieśnicy. Zespół z którym się urodziłem nie pozwala mi jednak, bez odpowiedniego wsparcia, na pełne wykorzystanie moich możliwości (obniżone napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój psycho-ruchowy). Potrzebuję stałej rehabilitacji ruchowej i regularnego wsparcia wielu specjalistów. A to niestety wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Jeśli chcesz wesprzeć moją codzienną drogę do samodzielności przekaż 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto. Każda złotówka jest dla mnie na wagę złota!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KORZENIECKI, 3631 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję!!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 481

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!