W lipcu 2013 r., tuż przed wyjazdem na wakacje, Piotrek doznał niespodziewanego pęknięcia tętniaka w mózgu i silnego krwotoku, który uszkodził centralny ośrodek nerwowy.

W lipcu 2013 r., tuż przed wyjazdem na wakacje, Piotrek doznał niespodziewanego pęknięcia tętniaka w mózgu i silnego krwotoku, który uszkodził centralny ośrodek nerwowy. Nigdy wcześniej nie chorował, nie miał problemów zdrowotnych, uprawiał sport, tańczył salsę, pracował jako programista i projektant stron internetowych. Piotrek spędził ponad pięć miesięcy w szpitalu, był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej, później na oddziale intensywnej terapii. Jego stan nadal jest ciężki, jednak dzięki celowanej rehabilitacji oraz trosce rodziny i lekarzy powoli, lecz systematycznie odzyskuje zdolności ruchowe, stara się nawiązać kontakt z otaczającym go światem i na nowo nauczyć się tego, co dla nas wszystkich jest takie oczywiste: koordynować ruchy, mówić, siedzieć, jeść.Dopiero po wypadku Piotrka zrozumiałam jak długie, trudne i kosztowne mogą być rehabilitacja, pielęgnacja i specjalistyczna opieka medyczna. Nasza rodzina nie szczędzi wydatków, żeby zapewnić bratu fachową i skuteczną pomoc medyczną, jednak zdajemy sobie także sprawę, że w obliczu długotrwałej konieczności korzystania z usług specjalistów, odpowiedniego sprzętu i pobytów rehabilitacyjnych nasze możliwości finansowe już okazują się niewystarczające.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Janeczko, 2825 pomagacie mu odzyskać sprawność. Za pomoc serdecznie dziękujemy.Karolina Janeczko – siostra Piotrka

POMÓŻMY PIOTRKOWI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Janeczko, 2825 pomagacie mu odzyskać sprawność. Za pomoc serdecznie dziękujemy.Karolina Janeczko – siostra Piotrka


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1140

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!