Mam na imię Piotr. W 1994 roku doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego w wyniku czego mam porażone nogi oraz częściowy niedowład rąk. Od tamtej chwili poruszam się na wózku inwalidzkim.

Pomimo tego nieszczęścia które mnie spotkało, nie poddaje się. Staram się żyć normalnie i walczyć z losem o siebie oraz być aktywnym wśród ludzi. Ponadto, chciałbym coś jeszcze zmienić w swoim życiu - być bardziej samodzielnym i niezależnym. Potrzebuję ciągłej rehabilitacji oraz niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, a do tego wszystkiego potrzebne jest mi wsparcie finansowe od ludzi dobrej woli.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Będę bardzo wdzięczny za przekazanie mi 1% podatku dochodowego lub jakiejkolwiek darowizny poprzez Fundację Avalon z dopiskiem JAKUBOWSKI, 1767.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 987

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!