Nazywam się Nina, mam 7 lat. A ten na zdjęciu obok to mój dziadek Piotrek. Dziadek cierpi na stwardnienie zanikowe boczne (ALS, SLA). Ta okropna choroba szybko postępuje i powoduje obumieranie komórek nerwowych i zanik mięśni, utratę funkcji mówienia, jedzenia i oddychania.

Istnieje bardzo drogi lek (Edaravon), dostępny tylko za granicą, który zatrzyma lub spowolni rozwój choroby. Trzeba go sprowadzać na własny koszt i nie jest refundowany. Potrzebna jest także codzienna rehabilitacja, specjalistyczne sprzęty medyczne, aby zapewnić mu jak najbardziej komfortowe życie i warunki. Chciałabym, żeby dziadek Piotrek był moim dziadkiem jak najdłużej. I żeby mógł dalej opiekować się swoimi pszczołami. Dziadek robi najlepszy miód na świecie. Dlatego proszę Cię o pomoc. Za każdą wpłatę narysuję dla dziadka jedną pszczółkę i przykleję mu nad łóżkiem. Żeby dziadek widział, jak wielu dobrych ludzi jest na świecie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JADŻYN, 14410 wspierasz dziadka Piotrka w codziennym życiu. Dziękuję Ci. Nina.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1873

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!