Nazywam się Piotr Giżyński, mam 46 lat. W wyniku urazu, 4 lata temu, został u mnie przerwany rdzeń kręgowy, czego skutkiem jest bezwład od pasa w dół. Niestety nie ma nadziei na przywrócenie władzy w nogach i kontroli nad funkcjami fizjologicznymi. Od wypadku poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim.

Staram się żyć i funkcjonować normalnie, ale nie jest mi łatwo. Niepełnosprawność, z którą się borykam z każdym rokiem pogłębia się, a co za tym idzie, mój stan zdrowia również się pogarsza. Jedynie rehabilitacja, która jest bardzo kosztowana pozwala ten proces spowolnić i daje ulgę w codziennym bólu. Staram się być samodzielny i nie uzależniać od innych dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na moją dalszą rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu do rehabilitacji.

POMÓŻ MI W MOJEJ DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Giżyński, 14816 wspierają mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję, Piotr.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 34

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!