Paweł Święch choruje na bardzo rzadką chorobę – stwardnienie boczne zanikowe (SLA).  Jeśli ktoś zechciałby przekazać 1% swojego podatku lub darowiznę, które będą wsparciem leczenia i rehabilitacji Pawła, będziemy bardzo wdzięczni...

Paweł Święch choruje na bardzo rzadką chorobę – stwardnienie boczne zanikowe (SLA).  Jeśli ktoś zechciałby przekazać 1% swojego podatku lub darowiznę, które będą wsparciem leczenia i rehabilitacji Pawła, będziemy bardzo wdzięczni. Paweł choruje od 9 lat, od 5 lat podłączony jest do respiratora, gdyż nie mógł już samodzielnie oddychać. Dożywiany jestbezpośrednio do żołądka przez „PEG-a”. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację, leki i pomoc specjalistyczną. Jednocześnie prosimy wszystkich, aby w miarę możliwości, zechcieli rozpropagować przekazanie 1% podatku, na rzecz  Pawła, również wśród swojej rodziny i znajomych.SLA, czyli stwardnienie boczne zanikowe - jest postępującą, neurologiczną chorobą, która prowadzido niszczenia pewnej specyficznej grupy komórek nerwowych (motoneuronów) odpowiedzialnych za pracę naszych mięśni. W czasie rozwoju choroby dochodzi do powolnego, ale systematycznego pogarszania się sprawności ruchowej, a w późniejszych etapach nawet docałkowitego paraliżu i ostatecznie śmierci poprzez zatrzymanie pracy mięśni oddechowych.  Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.

WSPOMÓŻ PAWŁA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Święch, 6016 pomagacie Państwo w codziennej walce z chorobą.

Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 487

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!