Nazywam się Paweł Proskura. Mam 62 lata. Rozpoznano u mnie chorobę neuronu ruchowego kończyn dolnych. Powoduje ona u mnie duże i ciągle pogłębiające się kłopoty z chodzeniem, obecnie poruszam się przy pomocy balkonika.

W 2011 roku przeszedłem operację kręgosłupa i usunięcia raka skóry, co spowodowało dalsze ograniczenia np. podnoszenie ciężarów i ograniczenia w zabiegach rehabilitacyjnych. Przed chorobą byłem aktywny zawodowo i fizycznie. Będę bardzo wdzięczny za każdą wpłatę, którą przeznaczę na leczenie, rehabilitację i likwidację barier architektonicznych w moim otoczeniu.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PROSKURA, 1336 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie mnie w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 350

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!