Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paweł Matłacz

Paweł Matłacz- jestem wychowankiem Pogoni Siedlce, byłym bramkarzem Podlasia Sokołów Podlaski, Orląt Łuków i Mazovii Mińsk Mazowiecki. W sierpniu 2015 roku  w trakcie meczu I kolejki IV ligi sezonu 2015/16, pomiędzy Bzurą Chodaków a Mazovią Mińsk Mazowiecki doszło do dramatycznej sytuacji złapałem piłkę, którą atakował również zawodnik drużyny przeciwnej...

Paweł Matłacz- jestem wychowankiem Pogoni Siedlce, byłym bramkarzem Podlasia Sokołów Podlaski, Orląt Łuków i Mazovii Mińsk Mazowiecki. W sierpniu 2015 roku  w trakcie meczu I kolejki IV ligi sezonu 2015/16, pomiędzy Bzurą Chodaków a Mazovią Mińsk Mazowiecki doszło do dramatycznej sytuacji złapałem piłkę, którą atakował również zawodnik drużyny przeciwnej.Doszło do zderzenia pomiędzy nami. Niby sytuacja jakich wiele w każdym meczu. Niestety…Siła zderzenia była tak potężna, że doszło do uszkodzenia kręgosłupa w odcinku szyjnym, co spowodowało niedowład czterokończynowy (tetraplegia). Pierwsze diagnozy lekarzy brzmiały dramatycznie – zerwanie rdzenia kręgowego.Na szczęście do tego nie doszło.  Zostały uszkodzone kręgi na wysokości C3-C5. W jednej chwili ze zdrowej, pełnej życia i planów na przyszłość osoby stałem się osobą niepełnosprawną, której pozostała jedynie nadzieja na powrót do sprawności i samodzielności.Nieustannie  jestem w trakcie długiego procesu leczenia i rehabilitacji.Po kilku miesiącach tytanicznej pracy jestem już w stanie powoli chodzić z czyjąś pomocą. Jednocześnie nadal konieczna jest pomoc lekarska i dalsza żmudna rehabilitacja.Wypadek pozostawił po sobie jednak kilka dysfunkcji, które wymagają mojej determinacji oraz nakładów finansowych potrzebnych na dalszą rehabilitację.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Matłacz, 5041 wspieracie Państwo moją rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1925
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>