Mam na imię Paweł. W czerwcu 2020 roku przeszedłem krwotoczny udar mózgu, w wyniku którego doznałem uszkodzenia ośrodka mowy, a także porażenia prawostronnego, co w konsekwencji doprowadziło do niedowładu prawej ręki i nogi.

Po kilkumiesięcznej rehabilitacji mój stan nadal nie pozwala mi na w pełni samodzielne funkcjonowanie. Do tej pory utrzymuje się u mnie częściowy paraliż prawej strony ciała, utrudniający mi poruszanie się bez wózka i kuli. Występuje również niedowład prawej ręki oraz problemy z komunikacją i mówieniem. Powrót do sprawności wymaga więc systematycznej i kosztownej rehabilitacji ruchowej i neurologopedycznej, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie.

POMÓŻCIE MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁASZYŃSKI, 13735 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.

Serdecznie dziękuję, Paweł.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2546

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!