Nazywam się Paweł Kruminis-Łozowski. Choruję na FOP - kostniejące zapalenie mięśni. Jest to rzadka i nieuleczalna choroba genetyczna, której objawy postępują nieodwracalnie z wiekiem.

Polega ona na tym, że organizm wytwarza w sposób niekontrolowany dodatkowe kości wewnątrz mięśni, wiązadeł, ścięgien i innych tkanek łącznych. Zazwyczaj poprzez urazy lub kontuzje blokowane są kolejne stawy, co utrudnia poruszanie się. Wraz z kolejnymi skostnieniami potrzebuję coraz większej pomocy innych w codziennym funkcjonowaniu. Obecnie leżę w łóżku. Choroba spowodowała unieruchomienie prawie całego mojego ciała. Chciałbym odciążyć swoją rodzinę poprzez zakup różnych udogodnień.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kruminis-Łozowski, 1034 wspierają Państwo moje codzienne życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 665

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!