Nazywam się Paweł Gontarz, mam 33 lata. W sierpniu 2019r. przeszedłem operację z powodu krwiaka podtwardówkowy i krwawienie do układu komorowego mózgu. Znajdowałem się w śpiączce, po wybudzeniu okazało się, że doszło do niedowładu lewostronnego.

Czułem jakby uszło ze mnie życie. Z pomocą psychologa udało mi się wyjść z tego stanu i robie postępy. Czuję się lepiej ale potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji aby wrócić do minimalnej sprawności. Poruszam się na wózku lecz samodzielnie na niego nie usiądę. Potrzebuje stałej opieki. Chciałbym sobie radzić chociaż z podstawowymi czynnościami aby jak najmniej angażować inne osoby do opieki nade mną. Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają moje możliwosci finasowe, dlatego proszę o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GONTARZ,13848 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 793

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!