Mam na imię Paweł. Jestem po groźnym wypadku który nastąpił poprzez zły stan kamienicy w której mieszkam, urwała się barierka okna balkonowego, spadłem na chodnik z drugiego piętra w skutek czego nastąpił ciężki uraz wielonarządowy...

Mam na imię Paweł. Jestem po groźnym wypadku który nastąpił poprzez zły stan kamienicy w której mieszkam, urwała się barierka okna balkonowego, spadłem na chodnik z drugiego piętra w skutek czego nastąpił ciężki uraz wielonarządowy. Jestem przykuty do łóżka, w przyszłości do wózka inwalidzkiego. Muszę walczyć o powrót do samodzielności. Brak czucia od ramion w dół, tetraplegia, po złamaniu kręgosłupa wymaga ode mnie kosztownej rehabilitacji. Porobiły się bolesne odleżyny. Niezbędne są mi leki, opatrunki i sprzęt do codziennej egzystencji, które są nieosiągalne finansowo.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Fibakiewicz, 8645 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2585

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!