Nazywam się Paweł Doliński, mam 46 lat, żonę Małgorzatę i dwie córki: Karolinę i Aleksandrę. Od czasu ukończenia studiów, moje życie związane jest ze sportem...

Nazywam się Paweł Doliński, mam 46 lat, żonę Małgorzatę i dwie córki: Karolinę i Aleksandrę. Od czasu ukończenia studiów, moje życie związane jest ze sportem. Jestem nauczycielem WF-u w szkole podstawowej, trenerem drużyny koszykarek, działaczem sportowym oraz dziennikarzem sportowym w lokalnej gazecie. W lipcu 2013r. doznałem rozległego krwotocznego udaru mózgu, w skutek czego powstała zakrzepica prawej kończyny dolnej. Aby powrócić do zdrowia potrzebuję czasu, wytrwałości, ale również funduszy. Dlatego zmuszony jestem prosić o pomoc.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Doliński, 2554 pomagacie mi Państwo odzyskać sprawność. Za wszelkie wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy.

POMÓŻCIE MI PAŃSTWO ODZYSKAĆ SPRAWNOŚĆ!

Małgorzata i Paweł Dolińscy


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 752

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!