Szanowni Państwo, mam na imię Paweł i w marcu 2016 roku, jako powikłanie po infekcji, zachorowałem na bardzo rzadką chorobę, mianowicie zapalenie mózgu. Po kilku tygodniach śpiączki farmakologicznej, odzyskaniu wydolności oddechowej, próbuję odzyskać zdrowie, przede wszystkim dla trójki moich dzieci...

 Szanowni Państwo, mam na imię Paweł i w marcu 2016 roku, jako powikłanie po infekcji, zachorowałem na bardzo rzadką chorobę, mianowicie zapalenie mózgu. Po kilku tygodniach śpiączki farmakologicznej, odzyskaniu wydolności oddechowej, próbuję odzyskać zdrowie, przede wszystkim dla trójki moich dzieci. Mam niedowłady we wszystkich czterech kończynach, jestem zdany na pomoc innych osób w codziennych czynnościach, wymagam intensywnej i długiej rehabilitacji. Z całego serca proszę o wsparcie w mojej walce o powrót do zdrowia.  Z góry dziękuję.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Czyż, 6167 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Z góry dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1353

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!