Nazywam się Paweł Barta, mam 44 lat. Od 5 lat jestem niepełnosprawny i poruszam się na wózku. Jestem chory na nieuleczalną chorobę genetyczną Zespół Von Hippel-Lindau (VHL).

Niepełnosprawność jest efektem guza uciskającego rdzeń kręgowy. Przebyłem kilkanaście poważnych operacji. Tylko w latach 2007-2019 było to 6 operacji nerek (usunięcie zmian nowotworowych) oraz 8 operacji neurochirurgicznych. Wymagam specjalistycznej rehabilitacji i dalszego leczenia. Konieczne będą też dalsze zabiegi chirurgiczne. Kosztowna rehabilitacja to dla mnie jedyna droga by móc wrócić do zdrowia oraz większej sprawności życiowej i zawodowej.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem BARTA, 3121 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w dalszej rehabilitacji.

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1287

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!