Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paweł Andrelczyk

Mam na imię Paweł i mam 29 lat. Od lata 2014 roku poruszam się na wózku inwalidzkim.

Mam złamany 6 i 7 odcinek kręgosłupa szyjnego. Szczęście w nieszczęściu, że mam w części sprawne ręce i samodzielnie siedzę. Dużo ciężkich chwil jest już za mną, lecz każdy nowy dzień to kolejne wyzwanie. Pokonywanie własnych słabości, nauka prostych czynności od nowa. W obecnej chwili nie wiem nawet jakie mam szanse na to by jeszcze kiedyś chodzić, lecz robię wszystko co w mojej mocy żeby to osiągnąć. Potrzebny jest mi do tego sprzęt do ćwiczeń i kosztowne rehabilitacje.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ!

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ANDRELCZYK, 3744 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz zakupie sprzętu do ćwiczeń i opłaceniu kosztownej rehabilitacji.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1658
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+10 #1 Marta i Ian 2014-12-31 03:02
Pawel wierzymy w ciebie i w twoje sily! masz racje wszystko zalezy od ciebie i od twego nastawienia. Bedzie dobrze dasz rade trzeba tylko czasu z dnia na dzien z tygodnia na tydzien z miesiaca na miesiac bedziesz silniejszy i w koncu przyjdzie czas na twoj pierwszy krok. Powodzenia!!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a