Mam na imię Paulina i mam 22 lata. 6 lat temu wykryto u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna, która tworzy w moim przewodzie pokarmowym guzy wymagające leczenia operacyjnego...

Mam na imię Paulina i mam 22 lata. 6 lat temu wykryto u mnie chorobę Leśniowskiego-Crohna, która tworzy w moim przewodzie pokarmowym guzy wymagające leczenia operacyjnego. Słabo odpowiadam na leczenie farmakologiczne, dlatego też przeszłam już 2 poważne operacje, czego wynikiem drugiej jest założona stomia. Choroba ta wyniszcza organizm, powoduje znaczny spadek masy ciała, zaawansowaną anemię i dużo dolegliwości bólowych ze strony chorych tkanek. Niestety kiedy jedna osoba jest chora to cierpi na tym cała rodzina emocjonalnie i finansowo, dlatego proszę o małą pomoc na dalsze leczenie, operacje oraz codzienne funkcjonowanie.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Węgrzycka, 6853 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 510

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!