Cześć! Mam na imię Paulina. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią spastyczności kończyn dolnych.

Jestem m.in. po operacji wydłużenia ścięgien Achillesa. W życiu codziennym staram się funkcjonować tak jak moi rówieśnicy. Moją pasją są podróże i nauka języka hiszpańskiego. Jednak mózgowe porażenie dziecięce nie jest moim sprzymierzeńcem w realizacji moich pasji i występują u mnie zaburzenia wzroku, zaburzenia koordynacji ruchowej, sztywność, niepewny chód, problemy z równowagą. W chwili obecnej szansą na poprawę mojej sprawności fizycznej jest regularna fizjoterapia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Walczak, 14885 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc :)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 140

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!