Moja córka Paulina w 2012r. ukończyła 19 lat. Była zdrową, zakochaną i szczęśliwą nastolatką, przygotowującą się do matury. Cały jej świat wywrócił się 02.01.2013r., kiedy dostała udaru mózgu.

Pojawiła się diagnoza: MOYAMOYA. To choroba neurologiczna charakteryzująca się postępującym zanikiem tętnic wewnątrzczaszkowych, szyjnych oraz kręgowych co porowadzi do udarów. Leczenia Pauliny podjeli się lekarze z Berlina. Wszelkie ewentualne konsultacje nadal będziemy przeprowadzać w Berlinie. Dziś Paulina dzięki Wam może studiować i cieszyć się każdym dniem mając nadzieję, że choroba nie wróci.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Plaugo, 1988 pomagacie Pauline w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję – to za mało.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1346

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!