Mam na imię Paulina Lenarcik, w 2008 r miałam ciężki wypadek komunikacyjny. Musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w swoimi życiu - o amputacji zmiażdżonych nóg. Dziś w pełni akceptuję siebie, jestem szczęśliwą żoną i troskliwą mamą.

Dzięki wymarzonym protezą żyje mi się dużo łatwiej. Niestety obecne protezy nie będą, sprawnie funkcjonować kolejnych X lat. I czas zacząć zbiórkę na nowe. Również koszty napraw i wymiany części obecnych protez są wysokie i bardzo częste. Nadal potrzebuję kosztownej rehabilitacji, ze względu na nowe problemy z przewlekłymi zwyrodnieniami. Dlatego Proszę Was Kochani o wsparcie mojej osoby darowizną.

POMÓŻCIE MI CIESZYĆ SIĘ PEŁNIĄ ŻYCIA!

Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Lenarcik, 2115 pomagacie Państwo zrealizować moje marzenie, wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu. Będę bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 340

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!