Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paulina Bryła

Mam wspaniałe życie, na które coraz większy cień rzuca moja nieuleczalna choroba. Od dziecka prowadzę nierówną walkę o moje mięśnie z chorobą która powoli mi je odbiera...

Twój 1% doda mi siłMam wspaniałe życie, na które coraz większy cień rzuca moja nieuleczalna choroba. Od dziecka prowadzę nierówną walkę o moje mięśnie z chorobą która powoli mi je odbiera. Z miesiąca na miesiąc choroba coraz bardziej postępuje…Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, prywatnie mamą 2,5 letniej Marysi, która jest dla mnie całym światem. Pomoc kochającego męża, którą otrzymuję w najprostszych codziennych czynnościach pozwala mi pełnić te najważniejsze dla kobiety role matki i żony.Dystrofia mięśniowa powoduje, że moje mięśnie zanikają, jednak nie pozbawia mnie to radości życia. Jedynym sposobem aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością jest regularna rehabilitacja. Dystrofia jest chorobą postępującą, zmian które już powstały nie cofniemy. Najważniejsze, żeby maksymalnie spowolnić postęp choroby i wzmocnić siłę moich mięśni, aby uniknąć, lub chociaż oddalić wizję poruszania się na wózku inwalidzkim.Teraz, kiedy marzenie o posiadaniu wspaniałej rodziny się spełniło mam jeszcze tylko jedno, aby mieć siły na bycie wsparciem dla moich bliskich, tak jak oni są dla mnie w ciężkich chwilach.Pieniądze, które uda mi się zgromadzić z 1% poświęcę na najlepszą dostępną rehabilitację, wizyty u lekarzy oraz sprzęty medyczne, które są mi potrzebne do zachowania samodzielności.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bryła, 8890 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 428
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>