Mam wspaniałe życie, na które coraz większy cień rzuca moja nieuleczalna choroba. Od dziecka prowadzę nierówną walkę o moje mięśnie z chorobą która powoli mi je odbiera...

Twój 1% doda mi siłMam wspaniałe życie, na które coraz większy cień rzuca moja nieuleczalna choroba. Od dziecka prowadzę nierówną walkę o moje mięśnie z chorobą która powoli mi je odbiera. Z miesiąca na miesiąc choroba coraz bardziej postępuje…Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu, prywatnie mamą 2,5 letniej Marysi, która jest dla mnie całym światem. Pomoc kochającego męża, którą otrzymuję w najprostszych codziennych czynnościach pozwala mi pełnić te najważniejsze dla kobiety role matki i żony.Dystrofia mięśniowa powoduje, że moje mięśnie zanikają, jednak nie pozbawia mnie to radości życia. Jedynym sposobem aby jak najdłużej cieszyć się sprawnością jest regularna rehabilitacja. Dystrofia jest chorobą postępującą, zmian które już powstały nie cofniemy. Najważniejsze, żeby maksymalnie spowolnić postęp choroby i wzmocnić siłę moich mięśni, aby uniknąć, lub chociaż oddalić wizję poruszania się na wózku inwalidzkim.Teraz, kiedy marzenie o posiadaniu wspaniałej rodziny się spełniło mam jeszcze tylko jedno, aby mieć siły na bycie wsparciem dla moich bliskich, tak jak oni są dla mnie w ciężkich chwilach.Pieniądze, które uda mi się zgromadzić z 1% poświęcę na najlepszą dostępną rehabilitację, wizyty u lekarzy oraz sprzęty medyczne, które są mi potrzebne do zachowania samodzielności.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bryła, 8890 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 485

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!