Witam. Mam na imię Paula. Kilka lat temu dowiedziałam się, że mam rozszczep kręgosłupa na poziomie L4-S1, skoliozę, lordozę, syringomielię oraz cierpię na przewlekły zespół bólowy...

Witam. Mam na imię Paula. Kilka lat temu dowiedziałam się, że mam rozszczep kręgosłupa na poziomie L4-S1, skoliozę, lordozę, syringomielię oraz cierpię na przewlekły zespół bólowy. W ciągu ostatnich 2 lat przeszłam 2 operacje, ale torbiele w moim rdzeniu rozrastają się w szybkim tempie, co doprowadziło do tego, że poruszam się na wózku inwalidzkim. Lekarze w Polsce rozkładają ręce, gdyż operacja, którą mogliby przeprowadzić, jest bardzo trudna, niebezpieczna i nie gwarantuje poprawy. Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis de Barcelona daje mi niemal 90% szans na powrót do sprawności. Operacja to koszt ok. 16.000 Euro, co przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z PROŚBĄ o pomoc do wszystkich Ludzi Dobrej Woli. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sochaj-Gola, 3120 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻCIE - KAŻDA ZŁOTÓWKA TO KROK DO ZDROWIA I ŻYCIA BEZ BÓLU

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 666

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!