Patuś Szczegielniak gdy przyszedł na świat 15 lat temu, mieścił się cały na jednej dłoni. Miał nie przeżyć pierwszych trzech dni...

Patuś Szczegielniak gdy przyszedł na świat 15 lat temu, mieścił się cały na jednej dłoni. Miał nie przeżyć pierwszych trzech dni. Gdy pokazał wolę życia… Miał nigdy nie usiąść, ani nie chodzić. Nie poznać smaku jedzenia. Zadrwił z diagnoz lekarskich… Nauczył się siedzieć, chodzić, nauczył się jak żyć z jedną ręką, z refluxem, z wadą serca, z niedosłuchem – z zespołem CDLs. Walczy z Całościowymi Zaburzeniami Rozwoju, przezwycięża braki sensoryczne.1% podatku to operacje, rehabilitacja, terapie, leczenie i dieta, bez których Patryk nie mógłby w miarę normalnie funkcjonować.  

WSPOMÓŻ PATRYKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szczegielniak, 6764 pomagacie Państwo Patrykowi mierzyć się z rzeczywistością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 384

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!