Zwracam się z prośba o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie naszego syna Patryka Matczaka...

Zwracam się z prośba o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie naszego syna Patryka Matczaka. Patryś ma 3 latka i urodził się z wadą genetyczną bezzakrętowość (płaskomózgowie). Stwierdzono u niego również zespół Westa oraz padaczkę lekooporną. Wymaga stałej opieki specjalistycznej. Każdego dnia prowadzimy nierówną walkę o jego usamodzielnienie się, o to, aby mógł się poruszać i komunikować. Nie poddajemy się, walczymy, mimo trudu uśmiechamy, ale bez pomocy z zewnątrz sobie nie poradzimy.  

WSPOMÓŻ PATRYKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Matczak, 7668 pomagacie Państwo Patrykowi w walce o sprawność i wspieracie jego codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 478

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!