Patryś urodził się w 2013 roku jako zdrowy chłopiec. W 2016 roku otrzymaliśmy diagnozę- autyzm dziecięcy, zaburzenia SI. W kolejnym roku pojawiły się napadowe utraty świadomości (padaczka) oraz duża wada wzroku.

Syn wymaga wielospecjalistycznej opieki m.in. psychiatrycznej, neurologicznej, okulistycznej,logopedycznej. Jedyną szansą dla Patryka jest terapia. Codzienna. Intensywna. Ona porządkuje jego zmysły i pozwala mu sprostać wszelkim wyzwaniom i jest dla niego jedyną drogą do samodzielności w życiu. Prosimy o wsparcie, o Wasz 1%.

WSPOMÓŻ PATRYKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Marczak, 6377 pomagacie Państwo Synowi mierzyć się z rzeczywistością, wspieracie Patryka w codziennym funkcjonowaniu. Rodzice Iza I Piotr


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 455

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!