Nazywam się Patrycja Szulim. Mam 25 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, poruszam się na dwóch protezach podudzi.

Mimo trudności życiowych z jakimi się zmagam stawiam sobie dość duże cele w życiu i jestem uparta w dążeniu do nich. Na co dzień jestem osobą bardzo aktywną, w miarę możliwości realizuje swoje pasje oraz marzenia. Zmagam się z częstymi bólami kręgosłupa oraz bólem kikutów wywołanym otarciami protez. Wymagam stałego zaprotezowania, co wiąże się z bardzo dużym kosztem. Dzięki protezom mogę nie tylko chodzić, ale też normalnie funkcjonować i być samodzielną. Aby zachować aktualną sprawność fizyczną potrzebuje również stałej rehabilitacji, dlatego proszę Państwa o pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szulim, 4191 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 851

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!