Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Patrycja Szewczyk

Mam na imię Patrycja. Przyszłam przedwcześnie na świat w pierwszej połowie 2006 roku, z ciąży zagrożonej. Po pierwszym roku życia miałam hiper przerost migdałków oraz nagłe, bardzo wysokie gorączki. Zostałam zdiagnozowana jako osobo upośledzona umysłowo, więc moje gorączki lekarze wiązali z problemami psychicznymi...

Mam na imię Patrycja. Przyszłam przedwcześnie na świat w pierwszej połowie 2006 roku, z ciąży zagrożonej. Po pierwszym roku życia miałam hiper przerost migdałków oraz nagłe, bardzo wysokie gorączki. Lekarze nie powiązali problemu migdałków z zapaleniem ucha środkowego oraz gorączką i nie zalecili operacji migdałków i drenażu uszu. Zostałam zdiagnozowana jako osobo upośledzona umysłowo, więc moje gorączki lekarze wiązali z problemami psychicznymi. Dopiero teraz mam szansę na wielowymiarową diagnozę. Niestety straciłam dużo rehabilitacji w ramach Wczesnego Wspomagania, ponieważ wcześniejsze odbyły się z błędnym założeniem, iż jestem upośledzona umysłowo. Od kwietnia 2013r. jestem zdolna do nauki oraz ćwiczeń. Przede mną jeszcze dużo pracy, jednak operacje, które przeszłam w 2010 i w 2013r. dały dobre wyniki. Nadrobiłam 2 lata przedszkola i mam szansę nadrobić pozostałe zaległości.Niestety rodzice nie mogą dalej finansować mojego wychodzenia z dysfunkcji, ponieważ tylko jedno z nich może pracować, a ja potrzebuję wsparcia rehabilitacyjnego tu i teraz. Rodzice chcieliby mi zakupić m.in. NeuroSet, www.neuroset.pl, który wspomógłby moją uwagę, koncentrację i zdolność uczenia się.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mojej terapii. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szewczyk, 2296 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach, za co z góry dziękuję wraz z rodzicami.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 241
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a