Patrycja ma 2,5 roku. Urodziła się jako skrajny wcześniak z wagą 980g i niestety zdiagnozowano u niej atrezję przełyku. Od urodzenia karmiona była przez wkłucia centralne, sondy, a obecnie gastrostomię (PEG-a).

Połowę swego życia spędziła w szpitalu, przebyła 2 ciężkie operacje, liczne endoskopie, które miały na celu poszerzenie przełyku. Obecnie ma już możliwość przyjmowania doustnego posiłków płynnych i półpłynnych. Zbieramy fundusze na kosztowne „turnusy żywieniowe”, które mają na celu m.in. naukę gryzienia i połykania. Dodatkowo czas nas nagli, gdyż posiłki doustne, zdaniem lekarzy, zmusiłyby przełyk do pracy, a to zapobiegłoby dalszemu jego zwężaniu. W ten sposób uchronilibyśmy ją przed kolejnymi zabiegami, a tym samym przed bólem i panicznym już strachem.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Delura,13057 pomożecie Patrycji w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 178

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!