W kwietniu 2016 roku zdiagnozowano u mnie dziedziczną chorobę wątroby - Porfirię. Jeszcze przed rozpoznaniem choroba doprowadziła do porażenia czterokończynowego wiotkiego...

W kwietniu 2016 roku zdiagnozowano u mnie dziedziczną chorobę wątroby - Porfirię. Jeszcze przed rozpoznaniem choroba doprowadziła do porażenia czterokończynowego wiotkiego. W wyniku tego przestałam samodzielnie oddychać, połykać, mówić... potrafiłam ruszać tylko głową. Po wielu tygodniach na OIOM-ie i podaniu kosztownego leku, sytuacja powolutku zaczęła się poprawiać, mimo to, nadal czekają mnie długie miesiące rehabilitacji. Na szczęście mogę liczyć na wsparcie męża, rodziny i przyjaciół. Jednak to nie wystarcza, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w walce o powrót do pełnej sprawności i samodzielności.  

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Portalska, 7542 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 353

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!