Jestem Oskar, mam 10 lat i zdiagnozowano u mnie afazję, dysfazję, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz nieharmonijny rozwój funkcji poznawczych.

Problemy z mową powodują u mnie zaburzenia emocjonalne. Mam też problemy z pamięcią i grafomotoryką. Zmagam się ze zmiennym napięciem mięśniowym i silną nietolerancją pokarmową, a w ostatnim czasie doszło mi przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i nieprawidłowy zapis wyładowań EEG o charakterze napadowym. Potrzebuję dodatkowych zajęć stymulujących rozwój tj.: glottodydaktyka, biofeedback, integracja sensoryczna oraz licznych wizyt u terapeutów. Mam nadzieję, że dzięki temu będę się rozwijał i mówił jak moi rówieśnicy - niestety moje zajęcia i leczenie są bardzo kosztowne, dlatego proszę o wsparcie i przekazanie 1% z podatku.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Szeląg, 10696 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność i codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 673

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!