Mam na imię Oskar i mam 9 lat. W wieku 4 lat zdiagnozowano u mnie niewydolność nerek, byłem dializowany, a następnie miałem przeszczep. Przyjmuję codziennie leki immunosupresyjne.

Pojawiły się też problemy z nadpobudliwością, tiki nerwowe, problemy z komunikacją i trudności w nauce. Zdiagnozowano u mnie - autyzm, ADHD, zaburzenia sensoryczne, tiki nerwowe, upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, problem z motoryką ciała, a następnie silne zaburzenia lękowe. Obecnie staramy się uzyskać dostęp do pomocy terapeutycznej: logopeda, fizjoterapię, które są kosztowne. Chciałbym też mieć możliwość wyjazdu na turnusy rehabilitacyjne.

PROSZĘ WESPRZYJCIE MNIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SUCHANEK, 13806 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Dziękuje ślicznie za Wasze wsparcie !


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1125

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!