Oskar Kogut od pierwszych minut życia musiał walczyć o życie. Kolejne lata dały wiarę w lepsze. Dziś jest pod kontrolą lekarzy specjalistów i fizjoterapeutów.

Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie, dysplazję stawów biodrowych, niedowład lewostronny. Dodatkowo doszła epilepsja, astygmatyzm, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, pęcherz i jelita neurogenne. Oskar się nie poddaje i nigdy się nie podda mimo że wymaga stałych wizyt lekarskich oraz rehabilitacji. Dzięki Waszej pomocy będzie miał stały dostęp do specjalistów, rechabilitacji oraz turnusów, które pomogą mu lepiej funkcjonować.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOGUT, 14475 wspierasz codzienne funkcjonowanie Oskara.

Dziękujemy, Rodzina Oskara


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 283

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!