Nazywam się Oskar Franke. Jestem chory na cukrzycę typu I. Moja trzustka przestała produkować insulinę i muszę ją przyjmować za pomocą pompy insulinowej lub specjalnym penem robić zastrzyki.

Nic nie jest jak dawniej, choroba radykalnie zmieniła moje życie. Cukrzyca wymaga ciągłej kontroli poziomu cukru we krwi, insulinoterapii, odpowiedniej diety, co wymaga sporych nakładów finansowych na leczenie, zakup środków medycznych, osprzętu do pompy insulinowej oraz na rehabilitację. Każdy posiłek to wyliczenia kaloryczne, pomiar cukru i podanie insuliny. Jest to bardzo trudne i bolesne.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Oskar Franke, 1441 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 829

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!