Mam na imię Oskar Ciesielski, mam 7 lat, jestem pogodnym dzieckiem choć życie z afazją motoryczną i opóźnionym- dysharmonijnym rozwojem umysłowym nie jest takie łatwe w życiu codziennym...

Mam na imię Oskar Ciesielski, mam 7 lat, jestem pogodnym dzieckiem choć życie z afazją motoryczną i opóźnionym- dysharmonijnym rozwojem umysłowym nie jest takie łatwe w życiu codziennym. Afazja motoryczna to trudności z mową, do tego mam zaburzenia emocjonalne nad którymi nie panuję. Nie akceptuję obcych ludzi, wycofuję się z otoczenia i zamykam w sobie.Oskar potrzebuje stałej opieki bliskich osób, by czuć się bezpiecznym. Staramy się dać synkowi możliwość komunikowania się otoczeniem dzięki ciągłym terapią: socjoterapii, rehabilitacji, terapii integracji sensorycznej, terapii metodą tomatis, terapii metodą dobrego startu, terapiami plastycznymi, zabawami terapeutycznymi, zajęciami metodą Knilla, terapiami logopedycznymi, psychoedukacją, Biofeedbackiem. Syn znajduje się pod stałą opieką specjalistów: alergolog, neurolog, foniatra, neurologopeda, psycholog, psychiatra, laryngolog. Niestety niektóre z terapii przewyższają moje możliwości.  

POMÓŻ OSKAROWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciesielski, 7002 pomagacie Państwo Oskarowi w codziennej walce o sprawność oraz wspieracie codzienne funkcjonowanie Syna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 377

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!