Omarek (8lat) cierpi na nieuleczalną, postępującą chorobę genetyczną: wrodzoną skłonność organizmu do rozwoju zmian nowotworowych...

Omarek (8lat) cierpi na nieuleczalną, postępującą chorobę genetyczną: wrodzoną skłonność organizmu do rozwoju zmian nowotworowych. Jego organizm zaatakował już glejak nerwu wzrokowego i postępują deformacje kostne. Omarek wymaga intensywnej rehabilitacji i nieustannego monitorowania w kierunku rozwoju nowych guzów. Mały cierpi dodatkowo na ostrą astmę oskrzelową. Choroby ograniczają mu kontakt z rówieśnikami i chłopiec jest bardzo samotny.   Z góry dziękuję, 

WSPOMÓŻ OMARKA W CODZIENNEJ WALCE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Omar, 7041 pomagają Państwo chłopcu zmagać się z rzeczywistością. 

Mama 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 426

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!