Cześć, jestem Oliwier. Zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc w sfinansowaniu wydatków ponoszonych na moją terapię. W wieku 2,5 roku zdiagnozowano u mnie całościowe zaburzenia rozwojowe ze spektrum autyzmu- złożone zaburzenie rozwoju i funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Zbieram fundusze na terapię, edukację, zajęcia logopedyczne, trening umiejętności społecznych, zajęcia z integracji sensorycznej i inne w zależności od potrzeb. Mam nadzieję, że dalsze działania pomogą mi pokonać kolejne bariery i umożliwią osiągnąć samodzielność. Autyzm od starogreckiego oznacza „sam” –dzięki Twojej pomocy zmienimy to znaczenie na staropolskie RAZEM.

POMÓŻ MI W CODZIENNYM ROZWOJU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nowak, 8067 wspieracie mnie w walce z chorobą i codziennych zmaganiach.

Dziękuję, Oliwier Nowak.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 478

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!