Jestem Oliwier. Choruję na padaczkę skroniową - częściowo złożoną, astmę oskrzelową, alergię wziewną i pokarmową, małopłytkowość z przejawami leukopenii, zaburzenia dojrzewania granulocytów w szpiku kostnym, zespół AZS.

Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie autyzm. Zmagam się również z problemem z jelitami, prawidłowym wchłanianiem pokarmów, zaburzeniem czucia w układzie prostniczym oraz nietolerancją pokarmową. Ponadto cierpię na zaburzenia integracji sensorycznej, które powodują dyskomfort i wpływają na moje zachowanie. Mimo tych wszystkich przeciwności losu nie poddaję się.

POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kołodziejczyk, 3617 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz walce o zdrowie i lepszą przyszłość.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 814

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!