Choć moją historię mamusia opowie, to chcę się sam przedstawić Tobie. Jestem Oliwier i mam 6 lat, troszkę inaczej postrzegam Świat… W wieku 2,5 roku u Oliwiera nastąpił praktycznie całkowity regres mowy.

Po wizytach u wielu specjalistów zawalił się nasz świat. Diagnoza: Autyzm wczesnodziecięcy, ADHD, napięcie mięśniowe (głównie nóg), do tego zaburzenia Integracji Sensorycznej. Od 3 lat syn uczęszcza na terapie: behawioralną, logopedyczną, psychologiczną oraz integrację sensoryczną. Koszty zajęć, urządzeń rehabilitacyjnych i przyborów niezbędnych do ćwiczeń w domu oraz dojazdów są dla nas sporym wyzwaniem, dlatego prosimy o wsparcie w walce o samodzielność i normalne funkcjonowanie synka.

PROSIMY O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZAIŃSKI, 11004 pomożecie Oliwierowi w codziennych zmaganiach.

Dziękujemy z całego serca za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 198

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!