Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Oliwia Woroniecka

Nazywam się Oliwia Woroniecka, mam 12 lat. Jestem chora od 10-go r. ż. na cukrzycę typu I oraz celiakię. Jestem pod stałą opieką Poradni Cukrzycowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku...

Nazywam się Oliwia Woroniecka, mam 12 lat. Jestem chora od 10-go r. ż. na cukrzycę typu I oraz celiakię. Jestem pod stałą opieką Poradni Cukrzycowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.Choroba była dla mnie ogromną zmianą w życiu, do której muszę  się dostosować. Nie jest to dla mnie łatwe, bowiem przyjmuję kilka razy dziennie insulinę i badam poziom cukru we krwi a moja dieta bezglutenowa wymaga odpowiedniego, kosztownego wyżywienia, co jest dodatkowym utrudnieniem.Staram się pomimo wszystko cieszyć życiem i prowadzić aktywny tryb  życia. Chodzę do szkoły, mam swoje zainteresowania i przyjaciół. Lubię pływać i jeździć na rowerze, lubię także zajęcia wychowania fizycznego w szkole, co sprzyja uregulowaniu mojej glikemii.Wiem, że mojej choroby nie da się wyleczyć, ale też wiem, że prowadzenie zdrowego trybu życia, dbanie o racjonalne i dietetyczne żywienie, systematyczny wysiłek fizyczny pozwoli mi cieszyć się względnie dobrym samopoczuciem. Chciałabym przeznaczyć zgromadzone środki finansowe właśnie na ten cel – poprawę jakości mojego życia.  

WSPOMÓŻCIE MNIE PROSZĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Woroniecka, 6556 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.

Dziękuję - Oliwia Woroniecka

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 396
Ulotkę wygenerowano: 18
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>