Oliwia miała 11 lat, gdy zachorowała na cukrzycę typu 1. To choroba autoagresywna, w przebiegu której organizm całkowicie zniszczyl wyspy trzustkowe odpowiedzialne za produkcję insuliny. Córka musi zatem podawać insulinę za pomocą pompy insulinowej, którą ma przy sobie przez całą dobę.

Każdy dzień życia z cukrzycą to nieustanna walka z chorobą o wyrównanie glikemii, aby zapobiec niebezpiecznym niedocukrzeniom - prowadzącym do śpiączki oraz uniknąć wysokich cukrów - powodujących ciężkie powikłania w przyszłości. Zebrane środki pieniężne chcemy przeznaczyć na specjalistyczny sprzęt dla diabetyków, który nam i Oliwii ułatwi codzienne życie.

POMÓŻ NASZEJ CÓRCE FUNKCJONOWAĆ TAK JAK JEJ RÓWIEŚNICY!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SAMELAK, 11941 pomagacie Państwo Oliwii w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 263

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!