Nazywam się Oliwia Kuzdrowska. Urodziłam się 28 września 2013 r. z ciężką wrodzoną wadą serca HLHS - zespół niedorozwoju lewej części serca, mam tylko pół serduszka.

Jestem po 2 operacjach ratujących moje życie, czekam na kolejną. W związku z tym, że doszło u mnie do niedotlenienia mam zmiany neurologiczne i potrzebuję bardzo dużo rehabilitacji, abym mogła kiedyś sama chodzić. Po drugiej operacji przestałam sama jeść, jestem karmiona przez pega i dlatego potrzebuję masaży twarzy neurologopedy. Do tego dochodzą jeszcze lekarstwa i częste wyjazdy na kontrole do neurologa, kardiologa, genetyka, endokrynologa.

POMÓŻ MI W WALCE O MOJE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUZDROWSKA, 3097 pomagają mi Państwo w zebraniu środków na dalszą rehabilitację i leczenie oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1110

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!