Cześć, jestem Oliwia i od ponad 10 lat choruję na cukrzycę typu 1. Do utrzymania prawidłowych poziomów cukru we krwi potrzebna jest mi pompa insulinowa, która naśladuje działanie trzustki i dostarcza za nią insulinę.

Pompę muszę mieć podłączoną całą dobę i tu zaczyna się problem, gdyż zestawy infuzyjne nie są w pełni refundowane po ukończeniu 26 roku życia. Taki zestaw muszę zmieniać co trzy dni, do tego kilka razy dziennie mierzę glukometrem poziom cukru we krwi. Jestem świadoma tego, że jest wiele osób potrzebujących pomocy, ale jeżeli nie masz określonego celu przekazania 1% z podatku proszę o pomoc w opłaceniu mojego leczenia.

PAMIĘTAJ, NIE KAŻDA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ JEST WIDOCZNA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KORZEKWA, 10865 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 148

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!